Kategorie

POKON

( ilość produktów: 36 )

POKON to marka wysokiej jakości nawozów należąca do holenderskiego koncernu Victus. Nazwa – Pokon pochodzi od symboli pierwiastków chemicznych wchodzących w skład nawozów mineralnych – P2O5, K2O, N. Pokon produkuje nawozy oraz środki do pielęgnacji roślin domowych i ogrodowych. Firma Pokon rozwija swoje produkty we współpracy z Wageningen Universiteit - wiodącym instytutem w świecie ogrodnictwa, dzięki czemu Kupujący mają gwarancję najwyższej jakości produktów spod szyldu POKON.

 

W sklepie ogrodowym EUROOGROD.COM.PL oferujemy naszym Klientom kompletny asortyment marki Pokon – nawozy w formie płynu, żelu, pałeczek i granulatu, a także mieszanki trawnikowe (np. trawnik na miejsca zacienione, trawnik sportowy i trawnik rekreacyjny, a także trawnik regeneracyjny i dosiewki), środki do oczek wodnych, ściereczki pielęgnacyjne do listków kwiatów, odżywki, nabłyszczacze, wapno ogrodowe, nawozy BIO i wiele innych preparatów. Wszystkie środki dostępne są w wielu formach i w opakowaniach o różnej pojemności. Produkty POKON to znakomity pomysł jeśli należy nam na właściwej pielęgnacji kwiatów balkonowych, domowych i ogrodowych.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel