Kategorie

Nawozy jesienne

( ilość produktów: 1 )

Po okresie wzrostu rośliny powoli szykują się do zimowego snu. Warto pomóc im w tym i zasilić odpowiednim nawozem jesiennym. Nawozy jesienne to produkty stworzone specjalnie z myślą o przygotowaniu roślin do zimy – zapewniają im większą odporność na przemarzanie, a także ułatwiają start na wiosnę. Charakteryzują się niższą zawartością azotu i potasu, co spowalnia ich wzrost w czasie częściowego uśpienia w okresie październik-marzec. Szczególnie istotne jest to w przypadku trawników, których nie ma potrzeby tak często kosić. Dzięki temu dużo szybciej regenerują się po zimie.

 

W sklepie EUROOGROD.COM.PL oferujemy wybór jesiennych nawozów do roślin oraz nawozy jesienne do trawników. Są to markowe produkty najwyższej jakości, skomponowane tak, aby długotrwale uzupełniać niedobór składników mineralnych w glebie. Oferujemy nawozy jesienne Biopon i Compo, cenionych ogrodniczych producentów środków pielęgnacji roślin. Posiadamy w sprzedaży także nawozy jesienne do roślin doniczkowych pomyślane o osobach, które roślin hodują głównie na balkonie i w domu. Zastosowanie jesiennego nawozu w widoczny sposób poprawi ich kondycję.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel