Kategorie

NAPOLEON

( ilość produktów: 75 )

Napoleon na przestrzeni lat stał się synonimem grilla gazowego. Ten kanadyjski producent oferuje tylko produkty najwyższej jakości, dostosowane do najbardziej wyrafinowanych gustów klientów z całego świata. Jego urządzenia są arcydziełami sztuki użytkowej, a perfekcyjna, stylowa stylistyka łączy się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, które wspólnie tworzą z grillowania prawdziwy rytuał. Każdy, kto choć raz spróbował specjałów przygotowanych na grillu Napoleon będzie chciał wracać do tego niezapomnianego smaku jeszcze wiele razy. Nadrzędnym celem producenta jest zaoferowanie nadzwyczajnej jakości bez żadnych kompromisów. Dopracowana konstrukcja i dbałość o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół sprawiają, że przygotowywanie potraw na grillach Napoleon staje się sztuką.

Firma Napoleon oferuje szeroką gamę grilli gazowych w kilku seriach, różniących się wielkością, budową i funkcjonalnością, charakteryzujących się jednak taką samą, najwyższą jakością. Producent proponuje także grille węglowe, wędzarki oraz grille przenośne, które pozwalają zabrać ze sobą niezrównany smak potraw gdziekolwiek się udamy. Ofertę dopełniają akcesoria, bez których trudno wyobrazić sobie grillowanie, a także bogata gama dodatków i elementów, pozwalających rozbudować zestaw.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel