Kategorie

Zamiatarki i zagęszczarki

( ilość produktów: 38 )

W dziale zamiatarek oferujemy naszym Klientom szeroki wybór doskonałych zamiatarek spalinowych. Maszyny przeznaczone są do czyszczenia i odśnieżania posesji. Z ich pomocą szybko pozbędziemy się sypkiego śniegu, kurzu, pyłu, piasku i liści. Szczególnie polecamy zakup zamiatarki właścicielom obszernych ogrodów i posesji, a także właścicielom zakładów pracy i warsztatów. Z tym urządzeniem czyszczenie terenu wokół zakładu będzie błyskawiczne, a my sami możemy być pewni o bezpieczeństwo pracowników i Klientów.

 

W sklepie ogrodniczym EUROOGROD.COM.PL na Klientów czeka bardzo bogata oferta zamiatarek spalinowych. Oferowane przez nasz maszyny to wyroby cenionych producentów, takich jak Limpar, Texas, NAC, Lider, Hecht. Posiadamy w sprzedaży także modele z funkcją wymiany końcówki pracującej. Dzięki temu zamiatarka może stać się szybko pługiem śnieżnym (odśnieżarką). Ponadto oferujemy Kupującym zestaw różnorodnych akcesoriów do zamiatarek, w tym pojemniki zbierająca pozwalające na utrzymanie czystości na posesji. Wszystkie maszyny to produkty w 100% oryginalne i sprawdzone, do tego w bardzo atrakcyjnych na rynku cenach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel