Kategorie

Odśnieżarki elektryczne

( ilość produktów: 2 )

Odśnieżarki elektryczne w sklepie EUROOGROD.COM.PL to szeroki wybór urządzeń, które znakomicie nadają się do odśnieżania ogrodu, podjazdu, chodnika, terenów wokół sklepu czy warsztatu. Oferujemy mniejsze urządzenia, które zmieszczą się z odśnieżaniem w wąskie przestrzenie, a także większe odśnieżarki elektryczne świetne do odśnieżania większych połaci. Posiadamy w ofercie modele proste, a także zaawansowane techniczne i wyposażone w mnóstwo przydatnych funkcji. Posiadanie odśnieżarki jest niezastąpione zwłaszcza podczas nagłych i obfitych opadów śniegu, co w naszym polskim klimacie często występuje.

 

Odśnieżarki elektryczne szybko usuwają warstwy śniegu i zapobiegają powstawaniu lodu pod nimi. Ponadto dzięki odśnieżarce elektrycznej nie będziemy musieli wysypywać już soli czy piasku na śnieg. W naszej ofercie Klienci mają do wyboru mnóstwo oryginalnych i markowych odśnieżarek elektrycznych np. Hecht. Oferujemy modele z silnikami o różnej mocy i odśnieżarki o mniejszych i większych szerokościach roboczych – zarówno dla mniejszych, jak i większych areałów. Wszystkie odśnieżarki elektryczne to urządzenia wysokiej jakości i w 100% markowe.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel