Kategorie

Łuparki do drewna

( ilość produktów: 19 )

Łuparki do drewna to alternatywa dla piły i siekiery. Łuparki przeznaczone są do mechanicznego rozłupywania drewnianych polan i grubszych kawałków drewna. Umożliwiają szybkie, wygodne i bezpieczne rozłupanie większej ilości elementów, do tego są łatwe w obsłudze pomimo „groźnego” wyglądu. Przydadzą się zarówno w ogrodzie amatora do przygotowywania drewna opałowego, jak i w profesjonalnym warsztacie stolarskim. W tych maszynach warto porównać parametr sił nacisku (w tonach) oraz długość otrzymywanych części drewna. W oparciu o te dane możemy zdecydować, która maszyna będzie dla nas wystarczająca.

 

Sprzedawane w EUROOGROD.COM.PL łuparki do drewna to solidnie wykonane maszyny producentów takich jak AL-KO, Hecht, Faworyt i NAC. Posiadamy w sprzedaży modele działająca na silnik elektryczny lub spalinowy o różnej mocy. Część bardziej zaawansowanych modeli posiada dodatkowe stoły robocze. Ponadto w dziale „Łuparki do drewna” oferujemy naszym Klientom różne akcesoria do tych maszyn, między innymi oddzielnie sprzedawany kliny rozłupujące.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel