Kategorie

MAXPOL

( ilość produktów: 7 )

Maxpol to uznana firma, obecna na rynku od ponad 30 lat. Ten polski producent specjalizuje się w wytwarzaniu akcesoriów ogrodowych, przydatnych przy zakładaniu rabat, zielników czy ogrodów warzywnych. Firma nieustannie się rozwija, regularnie wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania, ułatwiające prace ogrodowe. Wszystkie materiały, z których powstają produkty Maxpol charakteryzują się najwyższą jakością i spełniają szereg rygorystycznych norm, które gwarantują wysoką trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

W asortymencie firmy Maxpol znajduje się szeroki wybór palisad ogrodowych w wielu kolorach i kształtach, które można niemal dowolnie łączyć, nadając im pożądaną długość i formę. Godne uwagi są również elastyczne płotki z tworzywa sztucznego, które skutecznie imitują metal, a także gama szpilek do agrowłókniny oraz agrotkaniny, które są niezbędne w każdym ogrodzie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel