Kategorie

Kronen kora drzewna/ogrodowa

( ilość produktów: 8 )

Kora drzewna Kronen przeznaczona jest do do skutecznego ściółkowania roślin ogrodowych. Pochodzi z drzew iglastych i posiada wartości poprawiające właściwości gleby: fizyczne, chemiczne i biologiczne. Dodatkowo chroni przed zmianami temperatury, chwastami oraz wysychaniem.

W bardzo prosty sposób można ją dopasować do kolorystyki ogrodu. Taka kora posiada jeszcze funkcję dekoracyjną, więc tym bardziej ogrodnicy decydują się na jej wykorzystanie. Przyczynia się do podkreślenia ozdobnych kompozycji występujących w ogrodach i działkach rekreacyjnych.

Produkt ten posiada naturalne pochodzenie, więc okazuje się w pełni zdrowy dla naszych roślin. tym bardziej powinniśmy pozwolić sobie na jego zastosowanie. A to sprawi, że ściółkowanie gleby roślin ogrodowych i krzewów, a zarazem ich dekoracja, będzie możliwa na bardzo wysokim poziomie.

Jak rozsypać korę drzewną?

Korę drzewną należy rozsypać wokół roślin i krzewów. Pozwoli to je zabezpieczyć przed różnymi zagrożeniami, a zarazem poprawi wygląd całego ogrodu czy działki. Należy tylko zadbać o właściwe zabezpieczenie takiej kory ogrodowej przed oddziaływaniem wiatru. Pozostając na swoim miejscu, zawsze idealnie wywiązuje się ze swojej roli.

KRONEN jest marką, która skupia się od wielu lat na produkcji najwyższej klasy produktów ogrodniczych. To w szczególności ziemia i podłoża do roślin, torf ogrodniczy i odżywcze nawozy. W naszym kraju, w Polsce, znajduje się również ich zakład produkcyjny oraz specjalne laboratorium badawcze. Dzięki temu zawsze mają pod kontrolą wysoką jakość dostarczanych produktów. Dbają jeszcze o właściwą strukturę i właściwości fizyczne wyrobów ogrodniczych, w tym także kory drzewnej. Pozwala to uzyskiwać wyroby idealnie dopasowane do konkretnych grup roślin.

W ofercie naszego sklepu pojawia się nie tylko kora ogrodowa Kronen, ale również: torf ogrodniczy, nawozy do warzyw i roślin ogrodowych, ziemia uniwersalna z nawilżaczem podłoża. ziemia do warzyw i i owoców, ziemia do ziół oraz innego przeznaczenia w ogrodzie. Kronen to połączenie holenderskiej i niemieckiej jakości, która w naszym kraju zyskuje na coraz większym zaufaniu i popularności. Powszechnie stosowany jest torf wysoki Kronen, który pozyskuje się z naturalnych i dobrze przygotowanych torfowisk.

Takie podłoża zostały jeszcze wzbogacone odpowiednimi makro i mikroelementami, dzięki czemu idealnie pasują do poprawy rozwoju konkretnych roślin, drzew, kwiatów, owoców i krzewów. Wszystkie wyroby marki Kronen, w tym kora drzewna, jest systematycznie badana w instytutach naukowych, gdzie są dokładnie sprawdzane przez wyszkolonych ogrodników. To sprawia, że później wszystkie rośliny ogrodowe uprawiane za pomocą wyrobów firmy Kronen są tak silne i bardzo zdrowe.

Jak odbywa się ściółkowanie roślin?

Ściółkowanie roślin zawsze należy przeprowadzić za pomocą wysokiej jakości wyrobów ogrodniczych. Kora Kronen uzyskiwana z drzew iglastych to wybór nr 1, na który warto sobie pozwolić. Dzięki temu mamy możliwość dopasować tą korę ogrodową do wybranych roślin w ogrodzie. Dostępna jest w różnych opakowaniach.

Drobna frakcja kory idealnie sprawdza się do ściółkowania roślin, których wysokość wynosi do 0,5 metra. Natomiast frakcja średnia kory Kronen pasuje do roślin, drzew i krzewów, których wysokość waha się od 0,5 do 2 m. Ostatnia frakcja gruba pasuje do ściółkowania drzew, których wysokość wynosi już ponad 2 metry.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel