Kategorie

KARD

( ilość produktów: 40 )

KARD narzędzia ogrodnicze to polska firma funkcjonująca na rynku narzędzi ogrodniczych od 1977 roku. Oferta marki obejmuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach na polską kieszeń. Sklep ogrodniczy EUROOGROD.COM.PL to miejsce, w którym nasi Klienci mają możliwość zakupu w 100% nowych i oryginalnych narzędzi ogrodniczych KARD. Proponujemy między innymi szpadle, grabie i grabki ogrodnicze, pazurki ogrodnicze do spulchniania gleby, motyczki, obsypniki, łopatki ogrodnicze, a także praktyczne pikowniki, aeratory ręczne, siewnik inspektowy i łopaty.

 

Marka na przestrzeni 40 lat działalności zachowała swoją znakomitą renomę na polskim rynku, co zaowocowało przywiązaniem i zaufaniem Klientów. Narzędzie KARD można poznać po drewnianych trzonkach oraz charakterystycznej zieleni, która pomalowane są stalowe końcówki artykułów. Narzędzie ogrodnicze KARD będą znakomitym wyborem zarówno dla amatorów ogrodnictwa, jak i profesjonalistów. Z ich pomocą prace przy pielęgnacji i uprawie roślin będą szły gładko i przyjemnie. Polecamy!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel