Kategorie

GARDENA

( ilość produktów: 967 )

W asortymencie dobrze zaopatrzonego sklepu ogrodniczego nie może zabraknąć artykułów marki Gardena. Oferujemy szeroki wybór produktów z różnych kategorii, przydatnych zarówno do pielęgnacji niewielkiego przydomowego ogródka, jak i opieki nad znacznie rozleglejszymi terenami zielonymi, zlokalizowanymi np. wokół firmowych biurowców. Do głównych celów producenta należy dostarczenie nabywcom akcesoriów łatwych i wygodnych w obsłudze, bezpiecznych, a także wydajnych. Co więcej, produkty te dobrze się prezentują, zachwycając swoim pięknym, nowoczesnym wzornictwem.


Oferta artykułów ogrodniczych marki Gardena obejmuje m.in. kosiarki bębnowe i elektryczne (również z wymiennymi akumulatorami) oraz, przystosowane do nich, najwyższej jakości akcesoria, takie np. jak noże zapasowe czy ładowarki. Decydując się więc na produkty tej firmy można być pewnym, że zawsze otrzyma się pełnowartościowe części zamienne, gdy pierwotne ulegną naturalnemu zużyciu. Na uwagę zasługują kosiarki bezprzewodowe, dzięki którym można dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc.


Gardena oferuje również szereg niedużych, ale za to szalenie przydatnych narzędzi, dzięki którym można uczynić posiadane drzewa, krzewy, kwiaty i trawnik najpiękniejszymi w okolicy. To wszystko za sprawą nożyc do żywopłotów, brzegów trawników, krzewów, gałęzi, a także podkaszarek czy sekatorów. Producent zadbał również o to, by nabywcy jego akcesoriów mogli cieszyć się pięknym ogrodem o każdej porze roku. Wśród proponowanych artykułów znajdują się także dmuchawy, przydatne np. do usunięcia liści, grabie, łopaty do śniegu i wiele, wiele innych.


Bezpieczeństwo i higiena pracy to zagadnienia, które są dobrze znane twórcom produktów Gardena. W ofercie znajdują się bowiem również trwałe i wytrzymałe rękawice, dzięki którym wykonywane prace staną się znacznie bezpieczniejsze. Prócz tego w asortymencie można znaleźć różnego rodzaju szczotki do mycia i sprzątania, także te najbardziej wyszukane, np. wyprofilowane specjalnie do narożników lub dostosowane do wygodnego mycia rynien. Warto zapoznać się bliżej z tą kategorią i odkryć proste rozwiązania trudnych zadań ogrodowych i przydomowych.


Nie sposób pominąć tak ważnej kategorii, jak systemy do nawadniania ogrodu. Wraz z marką Gardena proponujemy linie kroplujące (naziemne i podziemne), zraszacze, pistolety do podlewania, lance oraz poręczne nosidła. Bardziej zautomatyzowane instalacje można nawet ustawiać na zdalnych sterownikach, wykonując ledwie kilka kliknięć i podziwiając, jak ogród jest podlewany.


Kupując produkty marki Gardena za pośrednictwem EUROOGROD.COM.PL mają Państwo gwarancję otrzymania stuprocentowo oryginalnych wyrobów, objętych stosowną gwarancją. Marka Gardena jest od 2007 roku częścią grupy Husqvarna, a więc równie utytułowanego partnera. Jej początki sięgają 1961 roku, kiedy to w jednym z miast Badenii-Wirtembergii – Ulm dwóch biznesmenów rozpoczęło ogrodniczy interes. Dziś mało kto nie zna charakterystycznych, pomarańczowych złączek, które są znakiem firmowym Gardeny. Technologia wymiany narzędzi „jednym kliknięciem” zdobyła sobie mnóstwo zwolenników w całej Europie, nie zawodząc ich przez dziesięciolecia. Do rozwiązań, z których słynie prezentowana marka, zaliczają się również automatyczne systemy nawadniające, samodzielne roboty koszące czy zestawy narzędzi z wymiennym trzonkiem. Dzięki szerokiej ofercie produktów, wiele osób planując wykonanie kolejnych prac w ogrodzie w pierwszej kolejności myśli o tym, które narzędzie Gardeny najlepiej się w nich sprawdzi.

pixel