Kategorie

FOCUS GARDEN

( ilość produktów: 10 )

Polska firma FOCUS GARDEN specjalizuje się w imporcie i produkcji między innymi mebli ogrodowych i tuneli foliowych. W sklepie EUROOGROD.COM.PL oferujemy naszym Klientom pełną ofertę tuneli ogrodowych marki FOCUS GARDEN. Jest to szeroki i różnorodny asortyment tuneli o powierzchni od 6 do 8 m2 oraz od 9 do 18 m2. Oferowane tunele posiadają bardzo solidną konstrukcję ze stalowych profili odpornych na korozję. Montuje się je na mocne śruby, dzięki czemu tunele są bardzo stabilne.

 

Tunele FOCUS GARDEN przykrywa folia z polietylenu UV4, która została wzmocniona zieloną siatką PP wtopioną w jej strukturę, dzięki czemu jest bardzo odporna na rozerwanie. W tunelach Focus Garden warto także zwrócić uwagę na okna z moskitierami, za pomocą których możemy regulować dostęp świeżego powietrza i sterować temperaturą. Wszystkie modele mają 2 m wysokości, co zapewni swobodę poruszania się. Warto zainwestować w tunel ogrodowy FOCUS GARDEN i zapewnić swoim uprawom znakomite warunki do wzrostu i wegetacji.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel