Kategorie

FISKARS

( ilość produktów: 281 )

Marka FISKARS to jedna z najstarszych światowych marek. Początki działalności firmy sięgają aż XVII wieku. FISKARS powstało w Finlandii, gdzie po dziś dzień funkcjonuje główna siedziba marki. FISKARS zajmuje się wytwarzaniem narzędzi ogrodniczych oraz artykułów kuchennych – garnków, patelni, noży. Narzędzia ogrodnicze FISKARS słynną ze swej doskonałej jakości i ładnego wzornictwa i są jednymi z najchętniej kupowanych narzędzi na świecie.

 

W sklepie ogrodniczym EUROOGROD.COM.PL oferujemy Klientom szeroki asortyment narzędzi ogrodniczych FISKARS. Do kupienia są różnorodne sekatory dwuręczne i jednoręczne, modele z ostrzem kowadełkowym i sekatory nożycowe, a także sekatory teleskopowe. Oferujemy ponadto łopaty, szpadle, widły, szufle FISKARS, nożyczki, noże ogrodnicze, ręczne piły do drewna, narzędzia i końcówki z serii QuikFit, nożyce do żywopłotu, świdry ogrodnicze, grabie, ręczne łopatki i ręczne kultywatory do podłoża, okulizak, szczepak, sierpak, siekiery rozłupujące, wyrywacze do chwastów, nożyce do trawy i wiele innych narzędzi. Cechą charakterystyczną produktów FISKRS są uchwyty i rączki w kolorze pomarańczowym.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel