Kategorie

Narzędzia pomiarowe i traserskie

( ilość produktów: 85 )

W asortymencie sklepu znajdują się wszystkie narzędzia pomiarowe i traserskie, które mogą się przydać na budowie, w ogrodzie czy podczas tworzenia różnego rodzaju konstrukcji w warsztacie. Podstawowy atrybut, bez którego nie sposób rozpocząć jakichkolwiek prac, to miara. Stanley, jako dobrze znany producent tego typu narzędzi, ma w ofercie naszego sklepu wiele różnych modeli, zarówno składanych, jak i rozwijanych.

 

Do nadania, zakładanego w projekcie, kształtu poszczególnym materiałom, które poddajemy obróbce, niezbędne będą: kątownik i poziomice. Stanley wiedzie prym w produkcji tego typu akcesoriów, dlatego tak wiele ich znajduje się na witrynie sklepu. Dokładność poziomicy do 0,5 mm, zabezpieczenie elementami z gumy, by zapobiec uszkodzeniu, czy niewielki ciężar całego narzędzia, to główne atuty prezentowanych produktów z tej kategorii.

 

W sprzedaży dostępne są też inne akcesoria, m.in. kreda traserska, sznur traserski czy specjalna, solidna skrzynka na narzędzia. Każdy z produktów wykonany jest z trwałych tworzyw, dzięki czemu posłużą one przez długi okres, zapewniając wygodę i funkcjonalność oraz – w przypadku narzędzi pomiarowych – perfekcyjną precyzję.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel