Kategorie

Latarki

( ilość produktów: 2 )

Latarki budowlane to znakomite urządzenia, które przydadzą się w zasadzie wszędzie i dla każdego. Można je wykorzystać na budowie, w czasie awarii prądu, podczas prac w nieoświetlonych pomieszczeniach w domu, podczas leśnych wędrówek czy biwaków. Kupujący mogą wybrać wśród latarek zasilanych akumulatorami o napięciu takim jak 7,2 V, 9,6 V, 12 V, 14,4 V, 18 V, a także modeli działających na akumulatory o różnych napięciach, na przykład 14,4 /18 V czy 9,6/12 V.

 

Oferowane w EUROOGROD.COM.PL latarki marki Makita to wysokiej jakości urządzenia o różnorodnych parametrach pracy. Oferujemy latarki bardzo nowoczesne, na przykład modele wyposażone w radioodbiorniki, co jest wprost wymarzonym połączeniem funkcji w jednym urządzeniu. Posiadamy latarki kompaktowe, do zabrania na wycieczkę, a także solidne latarki budowlane, w tym latarki czołowe. Ponadto posiadamy latarkę ze świetlówką, a także latarki do zamontowania na rowerze czy w innym miejscu.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel