Kategorie

Frezarki

( ilość produktów: 7 )

Każdy miłośnik pracy w drewnie doskonale wie, jak bardzo przydatnym narzędziem jest dobra frezarka. Wybór produktów takich firm, jak m.in. DeWalt, pozwala zaopatrzyć się w funkcjonalne i trwałe urządzenie. Chcąc dokonać precyzyjnej obróbki materiału warto zadbać, by wybrana frezarka dawała możliwość dokładnej regulacji głębokości frezowania – w proponowanych przez nas produktach może to być nawet 0,1 mm! Zapewniają one także sprawne odsysanie pyłów za pomocą specjalnie stworzonych w tym celu systemów, dzięki czemu znacznie obniża się ryzyko pomyłki podczas pracy. Bardzo przydatną funkcją jest również regulacja prędkości, dzięki której można dostosować tryb działania urządzenia do rodzaju drewna poddawanego obróbce.

 

Dla zadbania o optymalną trwałość frezarki, producenci wyposażają poszczególne modele w układy płynnego rozruchu – za ich sprawą likwiduje się szarpanie czy niebezpieczeństwo rozkalibrowania urządzenia. Ozdobne donice, ogrodzenia, ławki i krzesła, otwory na zawiasy, drzwi czy czopy do łączenia drewnianych elementów – wszystko to i wiele innych rzeczy bez problemu wykonasz oferowaną przez nas frezarką! Sprawdź również dane techniczne urządzenia – dobra maszyna wcale nie musi być bardzo ciężka.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel