Kategorie

Dłutownice

( ilość produktów: 1 )

Oferowane w internetowym centrum ogrodniczym EUROOGROD.COM.PL dłutownice to solidne maszyny, które powinny znaleźć się w każdym profesjonalnym warsztacie. Dłutownice służą do obróbki materiału metodą skrawania i wykonuje się za ich pomocą rowki, uzębienie kół zębatych, krzywki. Ponadto kompaktowe dłutownice ręczne, takie jak na przykład Makita SDS HK1820, służą do sprawnego usuwania starych płytek w łazience czy kuchni. Koniec z mozolnym skuwaniem – z dłutownicami ręcznymi remont pójdzie raz, dwa.

 

Nowoczesne dłutownice oferowane w EUROOGROD.COM.PL posiadają różnorodne funkcje ułatwiające i usprawniające pracę – na przykład odprowadzanie wiórów, przestawny zderzak boczny, wbudowany ogranicznik prądu rozruchowego, nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Oferujemy produkty cenionego producenta elektronarzędzi – firmy Makita. Wszystkie dłutownice są w 100% oryginalne i mają najwyższą jakość wykonania oraz pracy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel