Kategorie

Dalmierze

( ilość produktów: 2 )

W naszej ofercie elektronarzędzi znalazły się między innymi dalmierze laserowe. Te nowoczesne urządzenia pozwalają odmierzyć odległości z dokładnością nawet do 2 mm. Dalmierze Makita, oferowane w EUROOGROD.COM.PL, pozwalają mierzyć nie tylko odległość, ale także wysokość minimalną i maksymalną. Dalmierze laserowo mają duży zasięg pomiaru (przydadzą się do mierzenia działki i innych obszarów). Urządzenie te na jednym naładowaniu baterii są w stanie dokonać nawet kilka tysięcy pomiarów. Dostępne u nas dalmierze, na przykład model Makita LD080PI, mają funkcję zapamiętywania dokonywanych pomiarów oraz funkcje arytmetyczne (dokonują obliczeń typu dodawanie, odejmowanie, obliczanie powierzchni i objętości).

 

Dalmierze przydadzą się w ogrodzie, na budowie, a szczególnie w profesjonalnym warsztacie i firmie budowlanej. Oferowane przez urządzenia to markowe produkty, na przykład Makita, w 100% oryginalne i wykonane z największą dokładnością. Znajdą szerokie zastosowanie przy różnego rodzaju pracach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel