Kategorie

BIOPON

( ilość produktów: 126 )

BIOPON to polska marka nawozów i środków do pielęgnacji roślin należąca do firmy Bros. Preparaty BIOPON przygotowywane są z dbałością o najwyższą jakość i znakomitą wydajność. BIOPON oferuje także mieszanki nasion traw (na przykład trawnik rekreacyjny, trawnik parkowy, trawa cieniolubna, trawa renowacyjna, trawa na tereny suche, trawa dekoracyjna, trawa uniwersalna, trawa sportowa) dostępne w różnorodnych opakowaniach oraz akcesoria do pielęgnacji roślin.

 

W ofercie marki dostępnej w sklepie EUROOGROD.COM.PL dostępne są nawozy do roślin zielonych, nawozy do roślin kwitnących, nawozy do roślin balkonowych, nawozy do iglaków, nawozy do trawy, nawozy do warzyw, tabletki nawozowe, nabłyszczacze, pałeczki nawozowe i wiele innych. Nawozy BIPON oferowane są w formie płynnej, żelowej, krystalicznej, granulatu, a także np. jako pałeczki czy tabletki. Marka oferuje także specjalne produkty dedykowane na przykład do jesiennej pielęgnacji roślin, nawozy długodziałające, a także mikoryzę. Miłośnikom naturalnych nawozów szczególne polecamy zakup obornika granulowanego BIOPON. Jest to wysokiej jakości nawóz, który doskonale użyźnia i spulchnia glebę i zwiększa jej zdolność do magazynowania wody oraz aktywizuje mikroflorę glebową.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel