Kategorie

Latarenki, pochodnie i lampiony

( ilość produktów: 6 )

Latarenki, pochodnie i lampiony to oferta urokliwych ozdób ogrodowych wytwarzanych z autentycznej terakoty. Specjalnie dla naszych Klientów oferujemy wyroby sprowadzanie prosto z Włoch, od toskańskiego producenta Fatap. Jest to firma o wieloletniej tradycji, która wytwarza ozdoby ogrodowe ręcznie i z największą starannością i to metodami, które nie zmieniły się od setek lat. Wszystkie oferowane latarenki, pochodnie i lampiony z terakoty są bardzo trwałe, odporne na różne warunki atmosferyczne i mrozoodporne. Tworzą prawdziwie włoski klimat w ogrodach. Zachwycą każdego miłośnika antycznego stylu.

 

W tym dziale oferujemy między innymi ciekawie zdobione kominki w kształcie rotundy. Podczas wieczorów w ogrodzie oświetlają otoczenia tajemniczym światłem i tworzą magiczny nastrój. Oferujemy kominki o różnych rozmiarach i zdobieniach tak, aby każdy mógł wybrać coś specjalnie dla siebie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel