Kategorie

Figury i ozdoby ogrodowe

( ilość produktów: 40 )

Internetowe centrum ogrodnicze EUROOGROD.COM.PL oferuje swoim Klientom szeroki wybór figur i ozdób ogrodowych marki Fatap wykonanych z autentycznej terakoty. Oferowane przez nas towary to ozdoby sprawdzane z Toskanii, będące wynikiem starannej pracy ludzkich rąk. Ozdoby i figury ogrodowe z terakoty postawione w ogrodzie stworzą w nim antyczny klimat. Są wyrazem wielowiekowej tradycji, które kontynuują potomkowie dawniejszych rzemieślników.

 

W tym dziale Kupujący mają do wyboru kilkadziesiąt modeli ozdób i figur. Są to na przykład donice w kształcie kul, donice kolumnowe utrzymane w 3 klasycznych porządkach – jońskim, korynckim i doryckim. Oferujemy ponadto płaskorzeźby z motywami biblijnymi, z wizerunkami koni, rzymskiego zegara, a także maski inspirowane słynną rzymską płaskorzeźbą „Usta prawdy” oraz maski stylizowane na etruskie. Możemy także zaoferować Kupującym piękne rzeźby i statuy inspirowane rzymskim antykiem, na przykład figury Maski Boskiej, rzymskich bogiń, a nawet słynną Wenus z Milo.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel