Kategorie

Budy, klatki, kurniki

( ilość produktów: 1 )

Jeśli jesteście właścicielami przemiłych czworonogów lub innych zwierząt żyjących na podwórku, zachęcamy do przejrzenia naszej oferty klatek, bud dla psów, kurników, klatek dla kurs, gryzoni, królików i miękkich, wygodnych legowisk. W asortymencie sklepu ogrodniczego EUROOGROD.COM.PL znajdziecie szeroki wybór domków dla zwierząt. Oferujemy między innymi wysokiej jakości produkty marki Hecht. Są to na przykład budy dla psów wyposażone w nowoczesną wentylację, odporne na deszcz, przeciekanie, wiatr i palące słońce. Będą znakomitym schronieniem dla czworonogów. Do budy możecie dobrać np. izolację, która zapewni dodatkowe ogrzewanie. Produkty są trwałe, wykonane z mocnych materiałów jak drewno i metal.

 

Katalog produktów dla zwierząt obejmuje także kurniki i klatki dla ptaków, klatki dla królików i gryzoni – jedno- i dwupiętrowe, wyposażone w wybieg i część mieszkalną. Warto także wybrać wygodne legowiska dla psa lub kota. Oferowane przez nas legowiska są wykonane z mocnych tkanin wysokiej jakości. Są miękkie, wytrzymałe i miłe w dotyku. Oferujemy legowiska w eleganckich kolorach i różnorodnych rozmiarach – S, L, M, XL. Tak, aby nasi Klienci mogli znaleźć coś zarówno dla małych, jak i większych pupili.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel