Kategorie

Siatka na krety

( ilość produktów: 25 )

Każdy, kto pragnie posiadać piękny trawnik, zwracający na siebie uwagę nienaganną estetyką, powinien zainwestować w siatki na kreta. Produkt ten doskonale chroni nie tylko przed tymi zwierzętami, ale również przed nornicami i innymi gryzoniami.


Siatka na kreta z tworzywa sztucznego wyróżnia się bardzo wysoką trwałością i wytrzymałością – nie ulega korozji, nie rozpuszcza się ani nie zostaje skonsumowana przez zwierzęta. To bardzo nowoczesne rozwiązanie, cieszące się z roku na rok coraz większa popularnością.


Prawidłowe ułożenie takiej siatki na kreta nie jest niczym trudnym – wystarczy ją zakopać na głębokości około 10 cm, co jest – rzecz jasna – najłatwiejsze już na etapie zakładania ogrodu. Dodatkowym atutem tego produktu jest to, że wspomaga on również równomierny wzrost traw i ich prawidłowe nawodnienie. W ofercie znajdują się egzemplarze o różnych wymiarach i wielkościach oczek.


Warto zwrócić uwagę, że założenie takiej siatki jest czynnością jednorazową. W przypadku aplikowania środków chemicznych czy stosowania różnego rodzaju odstraszaczy niezbędne jest natomiast okresowe powtarzanie takiego zabiegu. Co więcej, siatka nie powoduje cierpienia u zwierzęcia – po prostu odchodzi ono w inne miejsce. Wszelkiego rodzaju trutki są natomiast zdecydowanie mniej humanitarną metodą.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel