Kategorie

Agrowłóknina

( ilość produktów: 31 )

W sklepie EUROOGROD.COM.PL nasi Klienci znajdą bogaty wybór agrowłóknin. Posiadamy agrowłókniny okrywowe, maty antychwastowe i agrowłókniny ściółkujące w różnych kolorach i gramaturach. Oferujemy także agrowłókniny zimowe i wiosenno-zimowe. Słowem – każdy znajdzie coś dla potrzeb swoich upraw i roślin.

 


Dlaczego warto zastosować agrowłókninę? Tkaniny te polepszają warunki do wegetacji dla roślin. Ich porowata struktura z mikro-otworami przepuszcza wodę i powietrze, a jednocześnie blokuje dostęp szkodników i zimna do roślin. Agrowłókniny chronią także nasze uprawy przed przymrozkami, gradobiciem, śniegiem i wiatrem.

 


Agrowłóknina antychwastowa o różnej gramaturze, agrowłóknina zimowa, agrowłóknina zimowo-wiosenna. Agrowłókniny to bardzo uniwersalne sposoby ochrony roślin - możemy je wykorzystywać do okrywania pojedynczych roślin, a także ściółkowania całej powierzchni gleby pod uprawami. Nadają się zarówno do stosowania na zewnątrz jak i nie ogrzewanych szklarni oraz tuneli foliowych. Agrowłóknina stwarza specyficzny mikroklimat, który w znacznym stopniu przyczynia się do utrzymania optymalnych warunków dla rozwoju roślin.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel