Kategorie

Agrotkanina

( ilość produktów: 51 )

Prezentujemy wybór wysokiej jakości agrotkanin wiodących producentów. Dostępne w różnych szerokościach, dzięki czemu można idealnie dostosować ilość produktu do posiadanej działki oraz ochronić przed chwastami również wąskie przesmyki.


Dzięki starannemu wykonaniu z tworzyw sztucznych, m.in. polipropylenu, można być pewnym trwałości i skuteczności prezentowanych produktów. Co więcej, nie wpływają one na skład chemiczny ziemi oraz nie hamują przenikania różnych nawozów w głąb gleby, tak jak to się dzieje w przypadku organicznej ściółki.


Agrotkanina jest wykorzystywana głównie w celu ochrony przed chwastami. Blokuje ona ich wzrost, pozwalając cieszyć się pięknymi rabatkami kwiatowymi czy pysznymi warzywami oraz owocami. Wpływa na to także fakt, że agrotkanina pomaga zachować glebie optymalną wilgotność – sprzyjającą wzrostowi roślin.


Proponujemy agrotkaniny o różnych gramaturach – od 50 do aż 105 g/m2. Dzięki takiej rozpiętości można dobrać odpowiedni egzemplarz do danego rodzaju ziemi, roślin czy panujących wokół warunków atmosferycznych. Należy jednak pamiętać o stosowaniu się do zaleceń producentów – często informują oni np. o możliwości uszkodzenia agrotkaniny na skutek stosowania się preparatów z siarką bądź chlorem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel