Kategorie

AGRECOL

( ilość produktów: 73 )

Agrecol to polska firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku. Agrecol specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości nawozów i środków ochrony roślin. Firma sprzedaje różnorodne produkty skierowane zarówno do Klientów indywidualnych, jak i sklepów oraz hurtowni ogrodniczych w Polsce i poza granicami kraju.

 

Wieloletnie działalność marki Agrecol sprawiła, że obecnie firma oferuje Klientom kilkaset rodzajów artykułów przeznaczonych do nawożenia, pielęgnacji i ochrony roślin. W sklepie EUROOGROD.COM.PL oferujemy naszym Klientom szeroki asortyment spod szyldu marki Agrecol – są to różnego rodzaju specjalistyczne nawozy w formie granulowanej, żelowej i płynnej, mieszanki trawnikowe i nawozy do trawników, płyny zwalczające szkodniki, pałeczki owadobójcze, wapno do bielenia drzew, nawozy przeznaczone do poszczególnych rodzin i gatunków kwiatów, do trawnika, nawozy barwiące czy nawozy typu biohumus.

 

O wysokiej jakości oferowanych produktów świadczą liczne certyfikaty i nagrody przyznane marce Agrecol na przestrzeni wielu lat działalności firmy. Na przykład dbałość o środowisko naturalne potwierdza uzyskany międzynarodowy certyfikat zarządzania środowiskiem ISO 14001. Kupując produkty Agrecol Klienci mają gwarancją jakości i polskości produktów, a wszystko dostępne jest w różnorodnych formach i bardzo korzystnych cenach.

pixel