Kategorie

FerBuy - Kup dziś, zapłać w ciągu 14 dni!

FerBuy - Kup dziś, zapłać w ciągu 14 dni! - EUROOGROD.COM.PL

FerBuy – co to jest?

FerBuy to sposób płatności, który działa na zasadzie „Kup teraz, zapłać później”. Zdarza się, że nie chcesz lub nie możesz od razu zapłacić za zakupy. FerBuy pozwala najpierw zamówić produkty i wypróbować, czy Ci odpowiadają. Jeśli tak – masz 14 dni na dokonanie zapłaty.

Możesz zapłacić od razu całość lub rozłożyć płatność na raty. To świetny sposób, jeżeli pieniędzy na koncie spodziewasz się dopiero za jakiś czas.

Zakupy z FerBuy zajmują kilka minut, a cały proces jest prosty, przejrzysty i bezpieczny. System FerBuy stosuje już ponad 3000 sklepów, w tym EUROOGROD.COM.PL.

FerBuy - Kup dziś, zapłać w ciągu 14 dni! - EUROOGROD.COM.PL

 

Wciąż zastanawiasz się czy FerBuy jest dla Ciebie?

 

Czym jest FerBuy?

FerBuy to system internetowych płatności odroczonych, który pozwala najpierw zamówić i wypróbować produkt. Jeśli spełni on Twoje oczekiwania – masz aż 14 dni na dokonanie zapłaty. Płatności odroczone FerBuy sprawdzą się, jeśli np. znalazłeś/aś produkt w promocji, jednak wypłatę otrzymasz dopiero za tydzień, a także we wszystkich innych sytuacjach, gdy nie chcesz lub nie możesz zapłacić od razu.

Czy FerBuy jest bezpieczny?

Tak! Zakupy zamówione w ramach płatności odroczonych FerBuy dostarczane są na adres domowy, który wskażesz – kurier sprawdza zgodność danych nabywcy z danymi odbiorcy. W ten sposób wiemy, że zakupu dokonała właściwa osoba. Ponadto w chwili zakupu zostaje wysłany do Ciebie list potwierdzający zakup na podany adres poczty elektronicznej oraz SMS na Twój telefon komórkowy.

Zakupiłem towar przez FerBuy i chcę go zwrócić. Co wtedy?

Jeśli chcesz dokonać zwrotu skontaktuj się z naszym sklepem. W przypadku, gdy nie zapłaciłeś jeszcze za zamówienie w ramach płatności FerBuy, a przyjęliśmy Twój zwrot - nie musisz robić nic więcej. Jeśli jednak zapłaciłeś za swoje zamówienie w ramach FerBuy, po otrzymaniu informacji o przyjęciu zwrotu, FerBuy przeleje Ci należność na Twój rachunek bankowy.

Czy FerBuy jest płatny?

Jeśli zrobisz zakupy i zapłacisz za nie w ciągu 14 dni FerBuy jest całkowicie bezpłatny. Po tym okresie możesz rozłożyć swoją płatność na raty, które wiążą się z dodatkowymi opłatami.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel