Kategorie

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia na produkty wynosi zazwyczaj od 1 do 4 dni roboczych. Jednakże 96% zamówień realizowanych jest w ciągu 24 godzin w dni robocze od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia lub zaksięgowania płatności (w przypadku płatności przelewem powyższy termin jest wydłużony o czas realizacji przelewu).

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + 1-2 dni robocze na dostawę przez kuriera.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Wobec powyższego, za zamówienie przyjęte do realizacji uważa się zamówienie potwierdzone przez konsultantów Biura Obsługi Klienta sklepu.

Rośliny wysyłamy od poniedziałku do czwartku w starannie przygotowanych paczkach. Nasz autorski system pakowania roślin zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas transportu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel